Na okřídlených snech mé fantazie....

Nauč mě milovat... konec

2. února 2009 v 13:25 | Veronika

Takže, slíbila jsem, že přidám něco, co se bude týkat povídky Nauč mě milovat... Už jí nebudu dokončovat jako příběh. Jen Vám vylíčím, jak měla pokračovat. A kdyby se třeba někomu líbil nápad a chtěl by ho zpracovat, bude to vítané. Pak mám jen jednu podmínku: Pokud by to zveřejnil/a na svých stránkách, aby nám sem napsal/a odkaz, chceme si to přece přečíst. A vůbec mi nezáleží na tom, jestli bude téma dodržené. Třeba někdo použije jen nějakou tu myšlenku... Byla bych moc ráda, kdyby se takový odvážlivec našel:-) A pokud by neměl místo na zveřejnění své povídky, ráda to dám sem ke mně:-)

Příběh začal tím, že Ničinu rodinu přepadli Smrtijedi, všechny zabili a Niku se pokusili znásilnit. Ta se při útěku přemístnila do Malfoy Manor. Druhou kapitolku jsem skončila tím, že Lucius naší Niku dokonale okouzlil. Další děj by byl zhruba takový: Lucius se cizince dvoří a ona se do něj zamiluje. Přesvědčí jí, že jen u něj bude v bezpečí a udělá z ní něco jako novou paní domu. Jak jsem již naznačila, Narcisa je na úrovni služky. Niku to trápí, ale Lucius jí přesvědčí, že si to jeho žena zaslouží. Jak čas plyne, začne Nika poznávat pravou tvář svého milence a chce útéct. Zjistí však, že ve skutečnosti už toto právo nemá. Že se dobrovolně stala jeho otrokyní. Začne být apatická, nesnášenlivá a především zahořklá. Jediný koho se úplně nebojí je Severus Snape, který jako blízký přítel Malfoye proplétá celý příběh. Ten se do Niky zamiluje a doufá, že najde způsob, jak jí získat pro sebe. Spolu s Narcisou vymyslí plán. Narcisa chce svého manžela zpět a poprosí Snapa o lektvar lásky. Ten jí ho přinese. Malfoy, pod vlivem lektvaru, začne zase milovat jen svou ženu a nic jiného ho nezajímá. Proto ho Severus přesvědčí, aby mu Niku nechal.
Severus je přesvědčen, že už je všechno v pořádku, ale přepočítal se. Nika se nemůže vzpamatovat z hrozného chování Malfoye a proto má hrůzu z jakéhokoliv dotyku. Severuse čeká dlouhá cesta, aby jí znovu naučil milovat. Zároveň připravuje pravidelně lektvar lásky pro Narcisu a děsí se toho, že by ho Luciusovi nedala a on by se vrátil pro Niku.
Narcisa si užívá přízně svého manžela, až je fanaticky přesvědčena, že jí miluje doopravdy. Rozhodne se, že už mu lektvar podávat nebude. Lucius prohlédne a je znechucen svou ženou. Vyhodí jí z Malfoy Manor. Severus s Nikou prchají ze země a doufají, že uniknou jeho pozornosti. Lucius ovšem nemá na ženy pomyšlení. Po několika týdnech jeho vztek opadne a on vzpomíná na chvíle, kdy miloval svou ženu. Začne se utápět v zoufalství. Po měsících přežívání o alkoholu, se rozhodne najít Narcisu. Ta zoufale žije v mudlovském azylovém domě. Přesvědčí ji, že bez ní nemůže žít a prosí jí, aby se k němu vrátila a naučila ho znovu milovat.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Thesulli Thesulli | 11. června 2009 v 12:40 | Reagovat

Taková zrada koukej to dopsat!:D vypadá to fakt slibně. já chci pokračování! :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama